GRATULACJE DLA SZYMONA
Dodane przez zrecin dnia 06.09.2020
Dzisiaj, 5 września, odbył się na dystansie 11 km przełajowy V Korczyński Bieg i NW „Do Prządek” Korczyna – Czarnorzeki.
 
Szymon Szmist reprezentujący Klub Biegacza „Athletic” Zręcin zdobył drugie miejsce OPEN.
Zręcin Gratuluje!!!

Zręciński klub biegacza na tej wymagającej trasie reprezentowali jeszcze ...


Rozszerzona zawartość newsa

Dzisiaj, 5 września, odbył się, na dystansie 11 km, przełajowy V Korczyński Bieg i NW „Do Prządek” Korczyna – Czarnorzeki.
Szymon Szmist reprezentujący Klub Biegacza „Athletic” Zręcin zdobył drugie miejsce OPEN.
Zręcin Gratuluje!!!
Zręciński klub biegacza na tej wymagającej trasie reprezentowali jeszcze inni biegacze oraz zawodnicy nordic walking.
Klub Biegacza „Athletic” Zręcin skupia bardzo wielu znanych zawodników, dla których pasją jest bieganie i maszerowanie. Są najbardziej prężnie działającym w naszym powiecie klubem biegaczy i nordic walking.
Praktycznie na wszystkich zawodach, również tych charytatywnych, można widzieć zawodników w koszulkach z napisem KB ATHLETIC ZRĘCIN.
Mimo, iż większość z nich nie mieszka w Zręcinie startując w barwach zręcińskiego klubu promują naszą miejscowość w różnych miejscach Polski poprzez swoje uczestnictwo oraz stając bardzo często na podium. Dzięki Im „Zręcin” jest już bardzo znany na tego typu imprezach sportowych w naszym regionie.
Właśnie za to - należą się Im wszystkim serdeczne słowa podziękowania i uznania. Zręcin Wam wszystkim serdecznie gratuluje i dziękuje.
J.S.
Foto źródło: FB Szymon Szmist