JARMARK CHARYTATYWNY W ZRĘCINIE
Dodane przez zrecin dnia 23.12.2019

21.000 zł (dwadzieścia jeden tysięcy zlotych) dla Joli i Jasia! Wspaniały dzień! Jarmark Charytatywny za nami. Zainteresowanie było ogromne! Dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swoje serca! Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali wyroby, ciasta, pierogi, prezenty, wouchery. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam to wszystko przygotować. Ludzi o dobrych sercach było bardzo dużo, więc nie będziemy wymieniać indywidualnie.
Dziękujemy wszystkim kupującym! - napisała Monika Subik.

źródło tekst i foto: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2974590392560912&set=pcb.492332118073908&type=3&theater


Rozszerzona zawartość newsa

"21.000 zł (dwadzieścia jeden tysięcy zlotych) dla Joli i Jasia! Wspaniały dzień! Jarmark Charytatywny za nami. Zainteresowanie było ogromne! Dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swoje serca! Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali wyroby, ciasta, pierogi, prezenty, wouchery. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam to wszystko przygotować. Ludzi o dobrych sercach było bardzo dużo, więc nie będziemy wymieniać indywidualnie.
Dziękujemy wszystkim kupującym!" - napisała Monika Subik.

 

 

 

 

 

źródło tekst i foto: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2974590392560912&set=pcb.492332118073908type=3&theater

Powoli zbliża się ta niezwykła, wspaniała noc, cudowna grudniowa noc, noc podczas której dzieją się cuda i dziwy jakich świat pojąć nie może, czas w którym miłość i dobroć króluje, a łaska Boża spływa gwiazdą betlejemską na ludzi.

I właśnie w taki to czas, w tą cudowną Bożą Noc gdy się rodzi Boży Syn, niech dobry Bóg widząc jak wiele dobrych i bezinteresownych serc dzisiaj tutaj biło, tych co organizowali jarmark, tych co im pomagali i tych co datki dawali kupując, przez co dobro czynili w większości anonimowo, mając nadzieję i wiarę, że leczenie przyniesie upragnione zdrowie.

Niech dobry Ojciec Bóg patrząc na to wszystko dotknie Jasia i Jolę w tą cudowną noc i uzdrowi ich, niech uzdrowi ich, niech ich uzdrowi, ich i wszystkich, którzy tego uzdrowienia potrzebują.