KALENDARZ OD LKS TĘCZA ZRĘCIN
Dodane przez zrecin dnia 21.12.2019

Nasze domy odwiedzają członkowie LKS TĘCZY ZRĘCIN roznosząc piękne kalendarze. My jako mieszkańcy mamy okazje choć w symboliczny sposób wspomóc działalność młodych, wspaniałych ludzi, którzy promują naszą miejscowość, którzy dostarczają wielu pozytywnych emocji naszym kibicom i promują wśród naszych dzieci, młodzieży zdrowy, sportowy styl życia.

Dbają na ile fundusze im pozwalają o zręciński stadion i szatnię, gdzie odbywają się imprezy nie tylko związane z piłką nożną, a wszystko to możliwe jest dzięki grupie osób, działaczy, zapaleńców i piłkarzy, którzy swoją społeczną pracą przyczyniają się do tego by ten stadion tętnił życiem i był coraz bardziej atrakcyjny jako miejsce rekreacji.


Rozszerzona zawartość newsa

Nasze domy odwiedzają członkowie LKS TĘCZY ZRĘCIN roznosząc piękne kalendarze. My jako mieszkańcy mamy okazje choć w symboliczny sposób wspomóc działalność młodych, wspaniałych ludzi, którzy promują naszą miejscowość, którzy dostarczają wielu pozytywnych emocji naszym kibicom i promują wśród naszych dzieci, młodzieży zdrowy, sportowy styl życia. Dbają na ile fundusze im pozwalają o zręciński stadion i szatnię, gdzie odbywają się imprezy nie tylko związane z piłką nożną, a wszystko to możliwe jest dzięki grupie osób, działaczy, zapaleńców i piłkarzy, którzy swoją społeczną pracą przyczyniają się do tego by ten stadion tętnił życiem i był coraz bardziej atrakcyjny jako miejsce rekreacji.