Masowe Biegi szlakiem Ignacego Łukasiewicza’’.
Dodane przez zrecin dnia 29.05.2009
Jedną z większych imprez cyklicznych organizowanych dla dzieci i młodzieży w Gminie Chorkówka są ,,Masowe Biegi szlakiem Ignacego Łukasiewicza’’.



W tym roku impreza ta miała miejsce w dniu 21 maja i rozpoczęła się zbiórką uczestników w sali Domu Ludowego w Bóbrce o godz. 9.00. Organizatorem biegów był Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce.
W czytaj więcej zobaczysz jak wypadł Zręcin.

Źródło: tekst i foto GOK CHORKÓWKA


Rozszerzona zawartość newsa

Wyniki:

 kategoria dziewczyny
    kl. II-III SP
1.Klaudia Winiarska – Świerzowa P.
2.Julia Jakieła - Kobylany
3.Anna Harmasz – Zręcin
4.Pola Bracławicz - Zręcin
5.Agnieszka Lelko - Kobylany
6.Magdalena Jasłowska – Zręcin
7.Julia Foremny - Zręcin
8.Natalia Kaczmarska – Zręcin
9.Weronika Dembiczak – Zręcin
10.Monika Trybus – Świerzowa P.

kategoria chłopcy

1.Mateusz Krakoś – Bóbrka
2.Krystian Garbacik – Kopytowa
3.Michał Kłusek – Świerzowa P.
4.Jakub Prętnik – Zręcin
5.Bartłomiej Szwast – Zręcin
6.Radosław Wierdak – Kobylany
7.Daniel Prętnik – Zręcin
8.Arkadiusz Adamczyk – Zręcin
9.Przemysław Sajdak – Zręcin
10.Marcin Zaforemski – Zręcin 

 
kl. IV SP
1.Martika Paluch – Chorkówka
2.Anita Szczur -  Kopytowa
3.Justyna Łęcka – Bóbrka
4.Paulina Doniek – Faliszówka
5.Karina Kustroń - Szczepańcowa
6.Karolina Głód - Zręcin
7.Magdalena Dubiel - Bóbrka
8.Angelika Konop - Kopytowa
9.Monika Serwińska - Kobylany
10. Agnieszka Czekaj - Szczepańcowa
 
1.Karol Grzesik – Kopytowa
2.Szymon Głód – Chorkówka
3.Michał Zając – Świerzowa
4.Michała Najba – Chorkówka
5.Oscar Teeninga – Szczepańcowa
6.Patryk Soliński – Chorkówka
7.Piotr Leś – Kopytowa
8.Dawid Winiarski – Faliszówka
9.Bartosz Harsze – Chorkówka
10.Mateusz Tłuściak – Faliszówka
 
kl. V SP
1.Katarzyna Pęcak - Szczepańcowa
2.Katarzyna Cichoń - Kopytowa
3.Dominika Łukaszewska - Kopytowa
4.Katarzyna Głód - Chorkówka
5.Natalia Baj - Chorkówka
6.Jagoda Czarnowska - Kobylany
7.Anna Buczyńska - Faliszówka
8.Weronika Pudło - Zręcin
9.Paulina Bracławicz - Zręcin
10.Magdalena Gierlasińska - Żeglce
1.Norbert Paluch – Zręcin
2.Patryk Tłuściak – Faliszówka
3.Mariusz Buda – Kopytowa
4.Paweł Buczyński – Faliszówka
5.Jakub Szczur – Szczepańcowa 
6.Bartek Młocek – Świerzowa
7.Piotr Munia – Kopytowa
8.Daniel Sliszek – Zręcin
9.Konrad Lis – Bóbrka
10.Kamil Dudek – Szczepańcowa
 
kl. VI SP
1.Sylwia Suszek - Zręcin
2.Patrycja Stankiewicz - Bóbrka
3.Paulina Pęcak - Szczepańcowa
4.Kinga Krzanowska – Świerzowa P.
5.Karolina Trybus - Zręcin
6.Gabriela Łukaszewska - Kopytowa
7.Klaudia Borek – Świerzowa P.
8.Izabela Laba – Świerzowa P.
9.Natalia Makar - Zręcin
10. Dominika Praisnar – Świerzowa P.
1.Jakub Dziadosz - Kopytowa
2.Radek Bracławicz – Zręcin
3.Krzysztof Nagłowicz – Chorkówka
4.Patryk Baran – Zręcin
5.Daniel Podgórski – Żeglce
6.Daniel Waskowicz – Kopytowa
7.Ryszard Flejma – Świerzowa P.
8.Łukasz Laskoś – Świerzowa P.
9.Gabriel Najba – Chorkówka
10. Kamil Doniek – Żeglce

 Kl. I Gimnazjum
1.Katarzyna Raus – Zręcin
2.Dominika Prętnik – Świerzowa P.
3.Katarzyna Sarna – Zręcin
4.Karina Makoś – Zręcin
5.Julia Buriak – Zręcin
6.Paulina Harsze – Zrecin
7.Ewelina Betlej – Zręcin
8.Aneta Kubit – Świerzowa P.
9.Diana Borek – Świerzowa P.
10. Anna Socha – Świerzowa P.
1.Wojciech Buczyński – Zręcin
2.Grzegorz Wasłowicz – Kopytowa
3.Modest Gunia – Świerzowa P.
4.Kamil Szala – Zręcin
5.Piotr Bałuka – Świerzowa P.
6.Piotr Medrek – Świerzowa P.
7.Radek Pacoń – Zręcin
8.Mateusz Król – Świerzowa P.
9.Sebastian Cebulka – Świerzowa P.
10.Krystian Szwast – Świerzowa P.
 Kl. II Gimnazjum
1.Katarzyna Zając- Świerzowa P.
2.Iwona Marszał- Świerzowa P.
3.Elżbieta Wojdyła- Świerzowa P.
4.Izabela Tłuściak- Świerzowa P.
5.Marcelina Farajewicz- Zręcin
6.Dominika Szymbara- Świerzowa P.
7.Marzena Flejman- Świerzowa P.
8.Patrycja Waliszko- Świerzowa P.

1.Daniel Szala – Świerzowa P.
2.Adrian Guzik – Kopytowa
3.Hubert Wilk – Świerzowa P.
4.Mateusz Kułak – Kopytowa
5.Maciej Świszcz – Kopytowa
6.Patryk Lech – Świerzowa P.
7.Tomasz Munia – Kopytowa
8.Maciej Kozubal – Kopytowa
9.Piotr Pernal – Świerzowa P.
10.Grzegorz Staroń – Świerzowa P.
 Kl. III Gimnazjum
1.Anna Mikrut- Zręcin
2.Klaudia Szeliga- Zręcin
3.Sabina Janocha- Świerzowa P.
4.Marta Wiklowska- Zręcin


1.Patryk Sajdak – Zręcin
2.Damian Szymański – Świerzowa P.
3.Damian Tłuściak – Świerzowa P.
4.Przemek Lepucki – Świerzowa P.
5.Mateusz Kustroń – Świerzowa P.
6.Jacek Hus – Zręcin
7.Rafał Wierdak – Zręcin
8.Bartosz Nowak – Świerzowa P.
9.Tomasz Szymbara – Świerzowa P.
10.Daniel Kułak – Świerzowa P