Nowy trener tęczy Zręcin
Dodane przez zrecin dnia 26.02.2019

Łukasz Wilk został grającym trenerem zespołu LKS Tęcza Zręcin.

37-letni były zawodnik m.in Tempa Nienaszów, Partyzanta Targowiska czy Nafty Jedlicze w przeszłości z sukcesami pełnił już funkcję grającego trenera Tęczy Zręcin. W rundzie ....


Rozszerzona zawartość newsa

 

Łukasz Wilk został grającym trenerem zespołu LKS Tęcza Zręcin. 37-letni były zawodnik m.in Tempa Nienaszów, Partyzanta Targowiska czy Nafty Jedlicze w przeszłości z sukcesami pełnił już funkcję grającego trenera Tęczy Zręcin. W rundzie jesiennej obecnego sezonu jako zawodnik KS Szczepańcowa zaliczył 3 występy w rozgrywkach klasy B5.

Łukasz Wilk na stanowisku trenera Tęczy zastąpił Andrzeja Białego, który objął posadę szkoleniowca seniorów Jasiołki Świerzowa Polska.

Do zespołu ze Zręcina po półrocznym pobycie w Nafcie Jedlicze wrócił Jakub Zuzak. 21-letni pomocnik w rundzie jesiennej w barwach Nafty zanotował 14 występów.

Jakub Prętnik, 19-letni pomocnik na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu przeniósł się do Dukli z Tęczy Zrecin. W ubiegłej rundzie w barwach Tęczy zagrał komplet 13 meczów, w których zdobył 9 bramek będąc najlepszym strzelcem zespołu.

Tęcza Zręcin po rundzie jesiennej z dorobkiem 13 punktów zajmuje ósmą lokatę w tabeli klasy A3. W pierwszym wiosennym meczu ligowym zespół Zręcina zmierzy się z LKS Zorza Łęki Dukielskie.

 

źródło: Na Spalonym