ŻYCZENIA OD ZRĘCIŃSKICH PARAFIAN
Dodane przez zrecin dnia 04.08.2018

W dniu wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, zręcińscy parafianie pragną złożyć serdeczne życzenia swojemu Proboszczowi ks. dr Wacławowi Socha.
Życzymy Księdzu Proboszczowi by Matka Boska, Pani Zręcińska okrywa Księdza płaszczem zdrowa, szczęścia i wszelakiej opieki oraz .....


Rozszerzona zawartość newsa

W dniu wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, zręcińscy parafianie pragną złożyć serdeczne życzenia swojemu Proboszczowi ks. dr Wacławowi Socha.
Życzymy księdzu Proboszczowi by Matka Boska, Pani Zręcińska okrywa Księdza płaszczem zdrowa, szczęścia i wszelakiej opieki oraz wyprasza u swojego Syna Błogosławieństwo na każdą Księdza myśl i słowo, na każdy czyn, na każdy krok i dawała siły do przezwyciężenia wszystkiego, co złe, złośliwe i nieżyczliwe.

Dzisiaj także chcemy podziękować ks. Proboszczowi za dbałość o naszą parafię, o tę duchową i tę materialną. Dziękujemy za każdą Ofiarę Eucharystyczną za każdy Sakrament i Błogosławieństwo, za te wszystkie modlitwy, za każdy drogowskaz ustawiony na drodze ku Niebu, za katechezy, wspaniałe homilie i kazania oraz za te codzienne, zwykłe, ludzkie rozmowy, dobre rady, życzliwe wyrazy współczucia, czy zainteresowanie, co słychać jak się, kto czuje. Za każde sowa, które podtrzymują na duchu.

Mając na uwadze również to, że św. Jan Maria Vianney jest uważany za patrona kapłanów prosimy o przyjęcie życzeń naszych Księży wikarych: ks. Wojciecha Janusza i ks. Adama Pakosza.


Życzymy wszystkiego co przyniesie Wam radość i zadowolenie, dużo zdrowia i pomyślności  w osiąganiu zamierzonych celów. Dziękujemy za wszelką pomoc, którą służycie naszemu ks. Proboszczowi oraz za pracę na rzecz naszej zręcińskiej parafii i parafian. Niech św. Jan Maria Vianney błogosławi Wam na codziennej drodze tak jak Wy błogosławicie nam podczas codziennych Eucharystii.

Życzą i dziękują zręcińscy parafianie