XIII Przegl±d Zespołów ¦piewaczych i Kapel Ludowych / UG CHORKÓWKA
Dodane przez zrecin dnia 23.07.2018

Przegl±d prowadził Bogusław Pacek Dyrektor Gminnego O¶rodka Kultury w Chorkówce oraz Małgorzata Foremny Instruktor GOK-u.

Po prezentacji zespołów zarówno ich członkowie jak i publiczno¶ć bawiła się wspólnie przy muzyce zespołu „Gołdi Band”.

Podczas...


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

XIII Przegl±d Zespołów ¦piewaczych i Kapel Ludowych

Podczas trzynastego Przegl±du Zespołów ¦piewaczych i Kapel Ludowych na scenie Gminnego O¶rodka Kultury w Chorkówce zaprezentowało się trzyna¶cie zespołów. Wyst±pili zarówno  przedstawiciele naszej gminy jak i gmin s±siednich. Przed publiczno¶ci± zaprezentowali się: Zespół ¦piewaczy „Bobrzanie” z Bóbrki, Kapela Ludowa „Ropiorze” także z Bóbrki, Zespół ¦piewaczy „Jutrzenka” z Kopytowej, Zespół ¦piewaczy „Magnolia” z Podniebyla, Zespół ¦piewaczy „Seniorzy” ze ¦wierzowej Polskiej, Zespół ¦piewaczy „Jarzębina” z Piotrówki, Zespół ¦piewaczy „Równianie” z Równego, Zespół ¦piewaczy „Potakowniaki” z Potakówki, Zespół ¦piewaczy „Wietrznianki” z Wietrzna, Zespół ¦piewaczy „Nadzieja” ze Zręcina, Zespół ¦piewaczy „Rogowice” z Rogów, Zespół ¦piewaczy „Chorkowianie” z Chorkówki, Zespół ¦piewaczy „Kamratki” z Turaszówki (Krosno).

Przegl±d prowadził Bogusław Pacek Dyrektor Gminnego O¶rodka Kultury w Chorkówce oraz Małgorzata Foremny Instruktor GOK-u. Po prezentacji zespołów zarówno ich członkowie jak i publiczno¶ć bawiła się wspólnie przy muzyce zespołu „Gołdi Band”.

Podczas Przegl±du można było podziwiać piękne wyroby lokalnych rękodzielników.

 

TEKST I FOTO: UG CHORKÓWKA, GOK CHORKÓWKA

 

 

 NADZIEJA ZE ZRĘCINA

 

NADZIEJA ZE ZRĘCINA

 

FOTO: CHORKOWIANIE Z CHORKÓWKI

 

TERESA ¦WIĘTNICKA ZE ZRĘCINA

 

MAŁGORZATA FOREMNY - INSTRUKTOR GOK CHORKÓWKA

 

BOGUSŁAW PACEK - DYREKTOR GOK CHORKÓWKA

 

GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ