SPRZĄTANIE ŚWIATA W ZRĘCINIE
Dodane przez zrecin dnia 17.05.2017

W poniedziałek, 15 maja, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zręcinie, klas IV-VI wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”, której celem jest działanie na rzecz ochrony środowiska oraz rozbudzanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

W ramach tej akcji dzieci, pod opieką wychowawców i nauczycieli, sprzątały teren wokół szkoły oraz wyznaczone miejsca w ....


Rozszerzona zawartość newsa

W poniedziałek, 15 maja, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zręcinie klas IV-VI wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”, której celem jest działanie na rzecz ochrony środowiska oraz rozbudzanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

W ramach tej akcji dzieci, pod opieką wychowawców i nauczycieli, sprzątały teren wokół szkoły oraz wyznaczone miejsca w naszej miejscowości.  
Akcja przebiegała sprawnie,  a „wielkie sprzątanie” połączone zostało ze spacerem i podziwianiem uroków wiosennej przyrody.

Mamy nadzieję, że tego typu akcje wpłyną na kształtowanie nawyków ekologicznych naszych wychowanków oraz zaowocują chęcią codziennego dbania o środowisko.

 

Foto i tekst SP w Zręcinie