Zręcin dziękuje za remont mostu
Dodane przez zrecin dnia 13.05.2017

Dobra informacja dla kierowców poruszających się ulica Kościelną w Zręcinie. Dzisiaj, 13 maja Powiatowy Zarząd Dróg  rozpoczął remont drewnianej nawierzchni mostu na rzece Bóbrce w Zręcinie, na ulicy Kościelnej.

Będzie to również dobra wiadomość dla okolicznych mieszkańców. Ponieważ, jak niektórzy twierdzą, zniszczone stare drewniane podłoże jest tak....


Rozszerzona zawartość newsa

Dobra informacja dla kierowców poruszających się ulica Kościelną w Zręcinie. Dzisiaj, 13 maja Powiatowy Zarząd Dróg  rozpoczął remont drewnianej nawierzchni mostu na rzece Bóbrce w Zręcinie, na ulicy Kościelnej. Będzie to również dobra wiadomość dla okolicznych mieszkańców. Ponieważ, jak niektórzy twierdzą, zniszczone stare drewniane podłoże jest tak głośne, co jest bardzo kłopotliwe zwłaszcza nocą, że w domach słychać każdy przejeżdżający pojazd przez ten mostek, który już od kilkunastu lat nie posiada nawierzchni asfaltowej, tylko drewnianą. Dlatego należą się podziękowania tym, którzy podjęli decyzję o remoncie tego mostku, prosząc o wymianę jeszcze całej nawierzchni asfaltowej na tej zręcińskiej ulicy.